Łódź, ul. Wysoka 24/60 - 28,5 m²

Brak PCC - oszczędność 9 000 zł!
Oferta bezpośrednia - oszczędność 9 000 zł!

Na sprzedaż wykończona w wysokim standardzie kawalerka o powierzchni 28,5 m2 znajdująca się w wybudowanym w 2023 r. bloku, zlokalizowanym przy ul. Wysokiej 24 na pograniczu dzielnic Śródmieście i Fabryczna Widzew.

Lokal o ekspozycji północno-wschodniej, narożny, z widokiem na zieleń od strony podwórka, położony jest na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,2 m2) oraz łazienki (4,3 m2). Dodatkową powierzchnię stanowi balkon (2,6m2).

Blok zlokalizowany w centrum miasta, zaledwie kilkaset metrów od Nowego Centrum Łodzi, EC-1 Miasta Kultury i Dworca Łódź Fabryczna. W pobliżu są piękne parki i galeria handlowa. Stylowy, a jednocześnie nowoczesny budynek, nawiązuje do charakteru sąsiednich kamienic oraz modernistycznej zabudowy Łodzi. Blok o podwyższonym standardzie posiada cichobieżną windę, granitowe posadzki, zabudowy ze stali nierdzewnej w częściach wspólnych oraz monitoring na każdym piętrze. Teren wokół bloku jest zamknięty i dostępny tylko dla mieszkańców.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. Podczas prac wykonano zabudowy z GK, ułożono wysokiej jakości gres na podłodze w korytarzu i aneksie kuchennym oraz panele w części dziennej. W kuchni znajdują się wykonane na wymiar meble kuchenne wraz z eleganckim betonem strukturalnym. W zabudowie znajduje się sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna oraz okap podszafkowy. W łazience położno gres i glazurę, wykonano kabinę prysznicową z odpływem walk-in, jak również zabudowy meblowe na wymiar. W lokalu znajdują się drzwi zewnętrze, antywłamaniowe. Zamontowano także oświetlenie w technologii LED oraz listwy przypodłogowe.

Do mieszkania przynależy także miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne w cenie 40 000 zł oraz komórka lokatorska w cenie 10 000 zł.
Idealne, komfortowe mieszkania dla singla lub pary oraz jako produkt inwestycyjny na wynajem.

Zapraszam do umówienia spotkania oraz zakupu.
CENA: 398 000 zł

Łódź, ul. Wysoka 24/60, / 28,5 m2, 1 pokój
ZOBACZ RZUT