O FIRMIE
Firma RINVEST powstała w 2017 roku z pasji do nieruchomości. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i pomorskiego, głównie w Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Mińsku Mazowieckim.
Tworzymy gotowe mieszkania pod klucz wykończone w wysokim standardzie oraz mieszkania do własnej aranżacji. Przywiązujemy dużą wagę do nowoczesności swoich projektów oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania.
Współpracujemy ze sprawdzonymi biurami architektonicznymi i solidnymi firmami wykończeniowymi. Nie jesteśmy agencją nieruchomości. Wszystkie mieszkania są naszą własnością i zostały zakupione w 100% z polskiego kapitału.
Chciałbyś zamieszkać w pięknym mieszkaniu po generalnym remoncie, wykończonym z dbałością o szczegóły ale nie znalazłeś żadnej oferty, która Cię interesuje?
Zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie, przeprowadzimy kompleksowy remont według projektu i Twoich potrzeb, w pełni je wyposażymy i oddamy gotowe do wprowadzenia. A może szukasz tańszego lokalu do własnej aranżacji.
Na pewno znajdziemy mieszkanie, które Cię zainteresuje!