Łódź, ul. Wysoka 24/84,1 pokój - 25,5 m²

 

Na sprzedaż wykończona w wysokim standardzie kawalerka o powierzchni 25,5 m2 znajdująca się w wybudowanym w 2022 r. bloku, zlokalizowanym przy ul. Wysokiej 24 na pograniczu dzielnic Śródmieście i Fabryczna Widzew.

Lokal o ekspozycji północno-wschodniej położony jest na 4 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym(21,5 m2) oraz łazienki (4m2). Dodatkową powierzchnię stanowi balkon (2,6m2).

Blok zlokalizowany w centrum miasta,zaledwie kilkaset metrów od Nowego Centrum Łodzi, EC-1 Miasta Kultury i Dworca Łódź Fabryczna. W pobliżu są piękne parki i galeria handlowa.Stylowy, a jednocześnie nowoczesny budynek, nawiązuje do charakteru sąsiednich kamienic oraz modernistycznej zabudowy Łodzi.Blok o podwyższonym standardzie posiada cichobieżną windę, granitowe posadzki, zabudowy ze stali nierdzewnej w częściach wspólnych oraz monitoring.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. Podczas prac wykonano zabudowy z GK, ułożono wysokiej jakości gres na podłodze w korytarzu i aneksie kuchennym oraz panele w części dziennej. W kuchni znajdują się wykonane na wymiar meble kuchenne. W zabudowie znajduje się sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna oraz okap podszafkowy. Łazienka w trakcie wykończenia, zakończenie prac przewidziano na koniec września. W lokalu znajdują się drzwi zewnętrze, antywłamaniowe. Zamontowano także oświetlenie w technologii LED oraz listwy przypodłogowe.

Kupujący nie płaci podatku PCC. Stan prawny uregulowany.
Zapraszam do umówienia spotkania oraz zakupu.

ZOBACZ RZUT