Mińsk Mazowiecki, 2 pokoje - 46 m²

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m² położone w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej w pobliżu jednostki wojskowej.

Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w bloku z cegły. Posiada dwa osobne pokoje, dużą oddzielną i widną kuchnię, łazienkę z WC oraz korytarz. W dużym pokoju znajduje się niewielki balkon. Dużą zaletą tego mieszkania jest położenie w bardzo spokojniej okolicy, z dużą ilością przestrzeni i licznymi drzewami. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu, każdy z właścicieli posiada pilot do bramy. Na posesji znajduje się wiele miejsc do parkowania. Znaczący jest także bardzo duży udział w gruntach na terenie osiedla.

Wszystkie media są miejskie, okna wymienione na plastikowe. Do mieszkania przynależy duża piwnica – ponad 6 m² oraz dostępność do poddasza. Blokiem zarządza wspólnota mieszkaniowa, co ułatwia wszelkiego rodzaju sprawy administracyjne i remontowe. Czynsz kształtuje się w wysokości około 350 zł. Pomieszczenia są wysokie, blok jest ciepły, z zewnątrz elewacja wygląda bardzo ładnie.

W pomieszczeniach są panele, wymienione okna oraz nowe grzejniki. Kuchnia i łazienka do remontu.

Do mieszkania przynależy księga wieczysta, jest to pełna własność, brak zadłużeń, hipoteki czy praw osób trzecich.