Mińsk Mazowiecki, 3 pokoje - 56,10 m²

Mieszkanie o powierzchni 56,10 m² znajdujące się w bloku przy ulicy Kopernika w Mińsku Mazowieckim.

Mieszkanie położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku posiada bardzo funkcjonalny rozkład i jest bardzo widne. Składa się salonu, dwóch sypialni (w tym jednej z balkonem), widnej kuchni, łazienki z WC oraz korytarza. Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni około 3 m².

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. W zeszłym miesiącu przeszło remont. Zostały położone nowe gładzie oraz farby, zostało wymienione oświetlenie w pokojach i korytarzu.
W jednym z pokoi wymieniono panele. We wnętrzu znajdziemy także wiele szaf.

W kuchni wyposażonej we wszelkie AGD (zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, okap) znajdują się dębowe meble na wymiar. W dwóch pokojach na podłodze położone są dębowe panele. Woda, gaz ziemny oraz centralne ogrzewanie są miejskie. Ciepła woda z pieca gazowego. Łazienka została wyremontowana kilka lat temu.

Dodatkowym plusem mieszkania jest zamknięty parking, dostępny tylko dla mieszkańców, odnowiony w zeszłym roku, z nowymi nasadzeniami przed wejściem do budynku. W planach na najbliższe lata jest także remont klatek oraz elewacji budynku, podobnie jak pozostałe bloki na osiedlu Kopernika, zarządzane przez spółdzielnię.

Mieszkanie posiada księgę wieczystą, w której nie ma żadnych wpisów, obciążeń, hipoteki czy praw osób trzecich, jestem jedynym właścicielem tej nieruchomości.

Blokiem zarządza spółdzielnia Przełom. Czynsz miesięczny wynosi około 400 zł.