Mińsk Mazowiecki, 3 pokoje - 63 m²

Piękne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, znajduje się w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej w pobliżu jednostki wojskowej. 

3-pokojowe mieszkanie w bloku z 1991 roku, o powierzchni 63 m2, składa się z dużego pokoju dziennego z oknami na zachód oraz dużym balkonem, dwóch mniejszych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnego WC. Bardzo dobry, funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w budynku, bez windy. Do mieszkania przynależy także bardzo duża piwnica o powierzchni aż 11.5 m2.

Mieszkanie po generalnym remoncie, wykonanym w wysokim standardzie według profesjonalnego projektu Firmy Lew Architekci.

Podczas remontu zostały wykonane następujące prace:

- wymiana instalacji elektrycznej
- wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej
- wymiana wodomierzy
- wymiana wszystkich grzejników, zamontowanie grzejników UNIQUE
- wymiana wszelkich drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zamontowanie drzwi Premium ERKADO.
- nowe płytki w przedpokoju, kuchni, łazience i WC
- panele w pokojach DĄB STAROPOLSKI
- w łazience wysokiej jakości armatura OMNIRES
- nowa wanna z parawanem firmy CERSANIT
- nowy stelaż podtynkowy firmy CERSANIT
- oświetlenie w większości w technologii LED
- nowa kuchnia na zamówienie, fronty lakierowane na wysoki połysk z cichym domykiem i blatem DĄB CANYON 4cm
- wysokiej jakości sprzęt AGD firmy BOSCH.

W mieszkaniu znajdują się okna plastikowe. Ogrzewanie miejskie, istnieje podłączenie gazowe. Nieruchomością zarządza prężnie działająca wspólnota, na dachu znajdują się solary, które znacznie obniżają opłaty eksploatacyjne. Czynsz w okresie letnim wynosi zaledwie 230 zł a w okresie zimowym 420 zł. Teren wokół bloku jest ogrodzony i monitorowany.  Nieruchomość położona w bardzo cichej i spokojnej okolicy, z jednej strony znajdują się nowe bloki, z drugiej natomiast tereny zielone. W pobliżu sklepy, galeria handlowa, przedszkola oraz szkoły. Bardzo dobra komunikacja, 10 min pieszo do stacji Mińsk Mazowiecki Anielina. Duża dostępność miejsc parkingowych.

Mieszkanie własnościowe z KW, niezadłużone, aktualnie nikt nie jest zameldowany.