Mińsk Mazowiecki, 2 pokoje - 44,09 m²

Piękne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,16m2 znajduje się w bloku z lat 90-tych w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 1 PLM „Warszawa”.

W skład lokalu wchodzą duży, jasny pokój dzienny z oknami na południe oraz dużym balkonem, mniejszego pokoju również na południową stronę, widnej kuchni, przedpokoju, w którym bez problemu zmieścimy duże szafy, łazienki z prysznicem oraz oddzielnego WC. Bardzo dobry, funkcjonalny układ pomieszczeń. Trzecie piętro z czterech.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, podczas którego przeprowadzono następujące prace:

- nowa instalacja elektryczna
- nowa instalacja hydrauliczna
- nowe gładzie, szpachla, mieszkanie świeżo odmalowane
- nowe płytki dobrej jakości firmy Paradyż
- nowe panele podłogowe w pokojach i piękne białe listwy przypodłogowe
- nowe drzwi zewnętrzne, dźwiękochłonne oraz drzwi w pokojach
- nowe meble kuchenne, wykonane na wymiar przez zaprzyjaźnionego stolarza wraz z uchwytami Blum. Ponadto w kuchni zamontowano nowy sprzęt AGD firmy Beko -piekarnik elektryczny, płytę gazową oraz okap podszafkowy. Przygotowano również miejsce na pralkę do zabudowy.
- nowe, oszczędne oświetlenie LED w całym mieszkaniu
- nowe parapety oraz gniazda i włączniki elektryczne
- nowa ścianka z płytek dekoracyjnych w salonie

Do mieszkania przynależy także piwnica około 3.5 m2.
Blok wygląda ładnie, w 2017 roku przeprowadzono remont elewacji oraz sprawdzono szczelność dachu a w 2019 roku odremontowano klatki schodowe. Blok jednoklatkowy, kameralny, bardzo mili sąsiedzi.

Blokiem zarządza wspólnota mieszkaniowa, dzięki czemu opłaty za czynsz nie są wysokie i wynoszą około 300 zł miesięcznie.
Bardzo dużym atutem mieszkania jest także jego położenie w pobliżu szkół, przedszkoli, szpitala oraz wszelkich sklepów. Dzięki czemu jest to świetna propozycja zarówno dla małżeństwa jak również rodzin z dziećmi.

Dodatkowym atutem s wszystkie media miejskie: C.O, gaz, prąd, woda.
Zapraszam serdecznie do oglądania, naprawdę warto, mieszkanie gotowe do wprowadzenia,
w idealnym stanie.

Aktualnie nikt nie jest zameldowany. Stan prawny uregulowany. Istnieje księga wieczysta, bez żadnych wpisów, obciążeń czy praw osób trzecich. Jestem jedynym właścicielem. Od zakończenia prac remontowych w lokalu nikt nie mieszkał.